Co nabízím:

_____________________Pár vět a pravidel SVÝMI SLOVY:

Důvod: Jak mohu cvičit se psem který nechce být u mě, čuchá po zemi, zajímají ho ostatní psi, ostatní lidi, nechce nic dělat, nezajímají ho pamlsky různý kvality, hrabe, dělá všechno proto aby NEMUSEL.

Důvod: Tak jako ve škole nemohu hned napsat diktát, ale po psovi chceme celou sérii cviků, bez vysvětlení.

Důvod: Chceme něco psa naučit, ale vezmeme ho do řady nebo skupiny cizích psů. Určitě by jste na párty se neučili rovnice, když by si tam půlka chtěla povídat, dát pivo, nebo tam dokonce byl někdo kdo nám chce dát na hubu.

Důvod: Tím, že trhám vodítkem směrem nahoru a tlačím zadek psovi dolů a takto učím sedni není žádná paráda. Zkuste si to zažít, bude Vám to tak nepříjemné že si po čase radši sednete, aby jste utekli neustálému tlaku vodítku a ruky.... Co je na tom za parádu nechápu....

Důvod: Každý jsme jiný a takový je i pes, je potřeba vždy najít jen to nejlepší pro danou dvojici.

Důvod: Je nádherný když pes ,,Ví,, a Vy se naučíte nedělat ,,hlouposti k tomu, aby pes nevěděl,,

Důvod: Pokud pes zjistí, že to všechno ovládá on, bude Vám neskutečně nabízet chování, které mi můžeme ,,využít,, k tomu abychom ho naučili co chceme my :-) zajímává věta ....

Důvod: Pokud nejsme fyzicky připravený, tak pak trpí psychika. Ale to samé u psychiky, je třeba dbát na to, že nemůžeme psa uvařit a je lepší v nejlepším přestat i kdyby to bylo pouhých deset minut. Ale ty se Vám příště vrátí několikrát!

Důvod: Bohužel mě nebaví rozdávat energii a pomoc těm kteří si to nezaslouží a nestojí o ní. Každý pokrok a krůčkem ocením, ale opak nepodporuji.

Důvod: Chodí spousty klientů, že je na cvičácích s takovým a takovým plemenem nechtějí, nebo i s povahovou vlastností.

Mohla bych psát a psát, určitě mě nějaká moudra a zkušenost zase napadne.

 Vše jen strašně stroze popsané, dalo by se vyprávět a rozepisovat hodiny.

Tímto psaním by jsem chtěla selektovat lidi, kteří mají o kontra-cvičení zájem.